Teknik Servis

  • 20.05.2017
  • 1

TEKNİK SERVİS

  Firmamız satış sonrası teknik servis hizmetlerini üretici firmalar tarafından eğitilmiş uzman personel ile vermektedir. Bu sayede makinalarınızın emin ellerde olduğuna emin olabilirsiniz.

   Teknik servis hizmetimiz genelde müşteri tesisinde verilmektedir. Yapılan servis hizmetleri aşağıda belirtilen 5 kategoride değerlendirilmektedir;

1. Arıza giderilmesi
2. Pres ütü kılıflaması
3. Tela pres ve Laminasyon Makinaları bant değişimi veya tamiri
4. Periyodik bakımlar.
5. Eğitim ve seminer organizasyonlarının yapılması

1. Arıza giderilmesi; yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi genelde müşteri tesisinde verilmektedir. Taşınabilir küçük cihazları müşterilerimiz atölyemize getirdiği taktirde saatlik servis ücretinden tasarruf sağlamaktadırlar. Servis taleplerinizde lütfen arızanın niteliğini detaylı olarak belirtiniz. Arızayı iyi anlayan elemanımız gerekli parçayı da yanına alabileceğinden gereksiz zaman kayıplarının önüne geçilmiş olursunuz.

ÖNEMLİ NOT : Makinanızın garanti kapsamında verilecek servislerde herhangi bir servis ücreti talep edilmez. Eğer verilen serviste reklamasyon olarak tespit edilen parça olursa ücretsiz  olarak yenisi ile değiştirilir. Sarf malzemeleri garanti kapsamında değildir.

2. Pres ütü kılıflaması; bilindiği üzere kaliteli pres ütü sonucu elde edebilmek için kılıfların doğru zamanda periyodik olarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu  değişim işlemi konusunda uzman olan elemanlarca yapılmadığı durumlarda ürün üzerinde istenmeyen izler alınabilir. Firmamız elemanlarının üretici firmalar tarafından aldıkları eğitimle mükemmel ve minimum sarfiyatla kılıflamayı en kısa zamanda gerçekleştirme imkanları vardır.
Orijinal kılıfları da çok özel fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

3. Tela pres ve Laminasyon Makinaları bant değişimi veya tamiri; markası ne olursa olsun kullandığınız tela presiniz için bantları firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış portföyümüzdeki makinaların bantları yetkili ve eğitimli elemanlarımız gerekli hassasiyeti göstererek ve hassas  ayarlar yaparak değiştirebilmektedirler. Bandınızda zaman içerisinde oluşabilecek küçük hasarlar da elemanlarımız tarafından  giderilebilmektedir. Eksiz veya açık sistem olarak bant satışımız ve montaj hizmetimiz için bizi arayınız.

4. Periyodik bakımlar; bakım anlaşmaları bölümünde de bahsettiğimiz gibi gerçekleştireceğimiz periyodik bakım anlaşması ile makinalarınız yetkili elemanlarımızca sürekli kontrol altında tutulacağından üretiminizde kesinti yaşanmaması için gerekli tedbirler tarafımızca zamanında alınacaktır.

5. Eğitim ve seminer organizasyonlarının yapılması; teknik servis elemanlarınızı eğitimi için uygulamalı eğitim programlarımız bulunmaktadır. Eğitim programı yapıldığında size gerekli duyurular yapılmaktadır. Eğitim taleplerinizde bizi aramaktan çekinmeyiniz.